XXV-lecie Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki, Wrocław, 29 czerwca 2011

29 maja 2011 roku, we Wrocławiu odbył się uroczysty Zjazd – Gala Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki. Była to najbardziej prestiżowa impreza w 2011 roku, organizowana dla uczczenia 25-letniego okresu działalności Federacji. Wśród liderów wchodzących w jej skład shihan Dariusz Otocki otrzymał certyfikat potwierdzający uzyskany 2 lata wcześniej stopień mistrzowski 8 dan i tytuł Hanshi z BFAK.

Na imprezie tej zgromadziła się elita polskiego środowiska sztuk walki, co zostało oficjalnie potwierdzone w imieniu Głowy Państwa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

W Zjeździe udział wzięli liderzy – mistrzowie ponad 30 organizacji różnych stylów z całej Polski, wchodzących w skład Federacji. Wielu posiadaczy stopni 9 dan, 8 dan, 7 dan i niższych stopni mistrzowskich (1-6 dan) – z różnych stylów o korzeniach japońskich, chińskich, koreańskich, wietnamskich i innych.

W trakcie imprezy dokonano podsumowania dotychczasowej działalności Federacji, a także wręczono granitowe tablice uznania dla liderów – mistrzów Federacji oraz certyfikaty przynależności do Federacji i certyfikaty na wyższe stopnie uzyskane w ostatnim okresie.

Ponadto odbyły się pokazy wybranych stylów walki, które przedstawiali mistrzowie tych stylów o najwyższych stopniach w Polsce. W zjeździe uczestniczyło 7zaproszonych gości z najwyższymi stopniami w Polsce 10 DAN w sztukach i sportach walki.