Staż z Soke Antonio Garcia, Szczecin 27-29 lutego 2004

I oto poraz pierwszy naszej sekcji udało się zaprosić do Polski soke Antonio Garcia, aby poprowadził u nas staż hakko. Staż trwał trzy dni (intensywnego treningu). Ku zdziwieniu organizatorów (Przemysława i Sylwi B.) na stażu zjawiła się bardzo liczna grupa zapaleńców trenujących przeróżne sztuki walki. Odwiedzili nas ludzie m.in. z Gdyni i Łodzi. Zakwaterowanie znaleźli bez większych problemów w Schronisku Młodzieżowym przylegającym do hali w której odbywał się staż. Soke Antonio sprawnie podzielił ćwiczących na bardziej i mniej zaawansowanych. Wyżsi stopniami ćwiczyli techniki z użyciem jo, tambo oraz bokena. Intensywnie też ćwiczyła nasza koleżanka Asia która to szykowała się na egzamin mający nastąpić pod koniec stażu. (i tu składam sobie gratulacje :)…że wytrzymałem jako uke…przez te 3 dni…hihi ).
Pod koniec treningu sobotniego dowiedzieliśmy się, że do egzaminu przystąpi nie tylko nasza koleżanka Asia, ale również: Sylwia B, Jacek M oraz Krzysztof Ch. Egzaminy odbyły się za zamkniętymi drzwiami (co wcale nie oznacza, że nie udało nam się ich podpatrzyć…). Każdy z podchodzących do egzaminu dał z siebie maksimum możliwości i zaprezentował się z jak najlepszej strony i dlatego też wszyscy ZDALI !!!… Asia S (Shodan) Sylwia B (Nidan) Jacek M (Nidan) Krzysztof Ch (Shodan)….GRATULACJE DLA WSZYSTKICH !!!
Teraz pozostaje nam czekać na kolejny staż z udziałem soke Antonia. Pozdrawiam i do zobaczenia na macie (…wasz kochany UKE czyli Wojtek)”